Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Kinderen thuis? Geef een les over aardwarmte

De scholen zijn dicht en er wordt tal van studiemateriaal aangeboden. Platform Geothermie biedt daarom een les aan over hun vakgebied. Een inleidende digitale gastles over de energietransitie geven kan met het educatiepakket van EBN. Een andere mogelijkheid is om de aflevering ‘Aardwarmte’ van het Klokhuis te bekijken.

Dit item van 15 minuten maakt duidelijk wat aardwarmte precies is en laat zien hoe er op zoek wordt gegaan naar aardwarmte. Er wordt een bezoek gebracht aan Ammerlaan GTI die op dat moment (d.d. 2011) nog zoekt naar het warme water tussen de zandlagen.

Liever met proefjes aan de slag?
Neem een voorbeeld aan aardwetenschappers Yvonne A’Campo en Esmée Boter, die een paar maanden terug kinderen zelf een vulkaan en een geiser hebben laten maken met avocado, cola en mentos, zie hun experiment

Bron: Platform Geothermie

Publicatiedatum: