Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
en een fun fact

Hermans Technisolar op HortiContact: Maatwerkoplossingen voor zonne-energie voor elke kas

Duurzaamheid is een steeds urgenter thema voor telers, en de druk om efficiënte en rendabele oplossingen te vinden groeit. Tijdens HortiContact presenteert Hermans Technisolar innovatieve zonne-energieoplossingen die perfect aansluiten op de behoeften binnen de moderne kassenbouw.

Rick van Ogtrop, Marceline van Heijst en Pim van der Heiden, dinsdag op de beurs

Maatwerk in kasdek-zonnepanelen
Elke kas is uniek en vraagt om een specifieke benadering. Hermans Technisolar biedt op maat gemaakte zonne-energieoplossingen met verschillende frame-opties, zodat telers altijd de best mogelijke totaaloplossing krijgen. Door de integratie van kasdek-zonnepanelen en slimme energieopslag kunnen telers optimaal profiteren van duurzame energie en tegelijkertijd kosten besparen.

Batterijopslag als sleutel tot efficiënt energiebeheer
Naast zonne-energie is batterijopslag een essentieel onderdeel van duurzame kastechnologie. Hermans Technisolar biedt geavanceerde batterijopslagoplossingen, waarmee eindgebruikers de opgewekte energie efficiënt kunnen benutten en opslaan voor momenten van hoge energievraag. Dit zorgt voor een stabiele en duurzame energievoorziening, waardoor telers minder afhankelijk zijn van externe energieleveranciers en hun kosten kunnen optimaliseren.

In kassen wordt veel energie verbruikt, onder andere door LED-verlichting en warmtekrachtkoppelingen (WKK). Traditioneel wordt de elektriciteit van een WKK direct verbruikt of teruggeleverd aan het net. Met de inzet van zonne-energie en batterijopslag kan de energievoorziening efficiënter worden beheerd. Door de opgewekte zonne-energie op te slaan in batterijen, kan een teler de WKK flexibeler inzetten, bijvoorbeeld door de opgewekte stroom op piekmomenten te gebruiken of de warmteproductie beter af te stemmen op de energievraag. Dit leidt tot een optimaal gebruik van beschikbare energiebronnen en een hogere mate van energieonafhankelijkheid.

Het team van Hermans Technisolar is vandaag en morgen nog te vinden in stand (D13) tijdens HortiContact in Gorinchem. De experts van Hermans Technisolar staan klaar om maatwerkadvies te geven en samen met bezoekers de beste oplossing te vinden voor hun situatie.

Fun fact
Monique de Waal is de logistieke topper bij Hermans Energy Solutions. Maar sommigen kennen haar ook nog uit haar tijd bij meidengroep 'Kus'. Van hits naar het regelen van transport van A tot Z voor alle Hermans-klanten. Een bijzondere move. In Grazia vertelt Monique er meer over, deelt Hermans Energy Solutions.


Het beursdoek in de stand in Gorinchem

Voor meer informatie:
Hermans Technisolar
Weg en Bos 17
2661 DG Bergschenhoek
Tel: +31 (0)10 524 1007
info@hermanstechnisolar.nl
www.hermanstechnisolar.com

Publicatiedatum: