Al meer dan 25 jaar veredelt de Italiaanse veredelaar en jonge plantenleverancier Lazzeri kerststerren. Dit gebeurt allemaal op hun hoofdkantoor in Sabaudia (LT), 100 km ten zuiden van Rome. Benieuwd naar een kijkje in hun productie? In deze video hieronder laten ze elke fase van het proces zien, van elite- en super-elite planten tot moederplanten, van het wortelen tot het verpakken van de jonge planten. Het laat zien dat al hun poinsettia's 100% in Italië worden gemaakt.
"We zijn trots op de Italiaanse roots van onze poinsettia. Op onze locatie hebben we het hele jaar door de beste en ideale licht- en klimaatomstandigheden. Vergeleken met de meeste andere bedrijven geloven wij nog steeds in de regionale productie", aldus het Lazzeri-team.
Wat hen ook trots maakt, zijn de verschillende internationale prijzen die ze de afgelopen jaren hebben gewonnen. "Het bevestigt dat we op de goede weg zijn."
Voor meer informatie:
Lazzeri Società Agricola A R.L.
Tel: +39 0473 246246
info@lazzeri-agricola.com
www.lazzeri-agricola.com