Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Een oranje bloemetje voor de koning

Tholen - Ze komen ieder jaar weer terug, de oranje bloemen voor Koningsdag bij G. de Koning. "Er gaat zeker het een en ander de deur uit," vertelt Tim de Koning. "Supermarkten verwerken oranje bloemen in hun boeketten en bloemisten zetten graag een oranje chrysant of een oranje geverfde Gypsophila Million Star in de etalage. Vooral de oranje chrysanten doen het goed met Koningsdag."

© G de KoningTim de Koning

Hoewel Koningsdag niet te vergelijken is met grootse bloemendagen als Valentijnsdag of Moederdag, merken ze bij de Koning toch een duidelijke stijging in de vraag. "Er is zeker extra interesse in oranje bloemen."

© G de Koning

Dat de chrysant favoriet is, heeft volgens hem ook met de prijs te maken. "De prijzen van bloemen zijn het afgelopen jaar flink gestegen, maar gelukkig blijft de vraag goed. We kopen veel rechtstreeks in bij kwekers. Daarnaast krijgen we ook bloemen van derde partijen aangeleverd om te verven, maar we hebben ook een vast aanbod van oranje bloemen in huis."

Voor meer informatie:
G. de Koning
Tel.: +31 (0)174 62 85 52
info@gdekoning.nl
www.gdekoning.nl